AKADEMICKA
PRZESTRZEŃ
KULTURALNA

AKTUALNOŚCI

 • 14 kwietnia

  Konkurs fotograficzny

  Uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Bydgoszcz, Krzemieńczuk - dwa miasta, dwie rzeki”, organizowanym pod patronatem Konsula Honorowego Ukrainy w Bydgoszczy. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu od 1 do 5 zdjęć na temat „Bydgoszcz – miasto nad Brdą”.

 • 12 kwietnia

  Metropolis: konkurs fotograficzny

  Studenci trzeciego roku przemysłów kreatywnych Wyższej Szkoły Gospodarki zapraszają do udziału w Ogólnopolskim konkursie fotograficznym „Metropolis: Bydgoszcz miastem tradycji i nowoczesności”. Zadaniem jego uczestników jest zobrazowanie (w formie zdjęcia lub zestawu zdjęć) kontrastów oraz przemian zachodzących w miejskim krajobrazie. Zgłoszenia od 1 marca do 20 maja.

 • 12 kwietnia

  Wielkie BydgoszczGranie

  Studenci przemysłów kreatywnych WSG zapraszają 29 i 30 kwietnia do Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej na Wielkie BydgoszczGranie - celem akcji jest popularyzacja gier planszowych oraz zabaw podwórkowych jako doskonałych form aktywnego spędzania wolnego czasu oraz integracji międzypokoleniowej. Na uczestników wydarzenia czekają m.in.: rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego (zgłoszenia tylko do 9 kwietnia), gra miejska, festyn rodzinny z planszówkami oraz wiele innych atrakcji.

GALERIA

 • „Bądź kreatywny” - cykl warsztatów dla dzieci w Domu Kultury APK [2016]

 • „Bydgoski Plastyk po godzinach” - wystawa grupy twórczej „Ślad” [19.01.2017]

 • III Przegląd Fotografii Reportażowej Regionu Kujawsko-Pomorskiego Regional Press Photo [20.12.2016]

KALENDARIUM

© 2015 Wyższa Szkoła Gospodarki