AKADEMICKA
PRZESTRZEŃ
KREATYWNA

AKTUALNOŚCI

 • 16 września

  "Zdobywcy Północy - dokumentacja rejsów morskich Zbigniewa Urbanyiego"

  Pracownia Regionalistyczna oraz Muzeum Fotografii przy Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy zapraszają na otwarcie wystawy pt. "Zdobywcy Północy - dokumentacja rejsów morskich Zbigniewa Urbanyiego" w ramach Aneksu do XI Festiwalu Podróżnicy.

 • 9 czerwca

  Bydgoszcz. Dzieje się!

  Wyższa Szkoła Gospodarki, Fundacja „Gaudeamus” oraz Miasto Bydgoszcz zapraszają dzieci, młodzież oraz mieszkańców Bydgoszczy do udziału w projekcie „Bydgoszcz. Dzieje się!”, którego celem jest odnowienie historycznych murali znajdujących się na budynku przy ul. Karpackiej 52 w Bydgoszczy.
  Projekt współfinansowany ze środków miasta Bydgoszczy w ramach konkursu „Bydgoszcz. Dzieje się!” realizowany będzie w dniach 14 – 20 czerwca. Podczas wydarzenia zapraszamy na warsztaty fotograficzne i dziennikarskie, rozmowy o street arcie oraz wspólne malowanie murali.

   

 • 6 października

  Bydgoska Akademia Fotografii

  Informujemy, że Muzeum Fotografii przy Wyższej szkole Gospodarki wraz z Bydgoska Akademia Fotografii - BAF  nadal prowadzi zapisy na kurs. Zajęcia zaczynają się 24 października. Nadal jest czas aby dołączyć do ekipy. Gorąco zachęcamy! Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na www.baf.byd.pl oraz www.muzeumfoto.byd.pl 
   

GALERIA

 • BYDGOSZCZ. DZIEJE SIĘ!

 • TARGI SZTUKI ARTS&CRAFTS 14.12.19

 • Premiera filmu "Andrzej Maziec - postać autentyczna" 5 wrzesień

KALENDARIUM

KONTAKT

Akademicka Przestrzeń Kreatywna
Wyższa Szkoła Gospodarki

ul. Karpacka 52
85-164 Bydgoszcz

tel. 52 567 00 57
e-mail: apk@byd.pl

Biuro APK czynne od pon. do piąt. w godz. 8:00–16:00 W pozostałe dni nieczynne.

Muzeum Fotografii oraz galeria czynne dla zwiedzających od wt. do piąt. w godz. 11:00–17:00 oraz w sob. w godz. 10:00–14:00. W pozostałe dni nieczynne.

© 2015 Wyższa Szkoła Gospodarki