AKADEMICKA
PRZESTRZEŃ
KULTURALNA

AKTUALNOŚCI

 • 14 lipca

  Nowa oferta Akademii Kreatywności

  Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty Akademii Kreatywności Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej WSG, adresowej do osób twórczych, poszukujących nowych inspiracji i dróg rozwoju. Spośród nowości polecamy m.in. zajęcia z krytyki filmowej, kurs rysunku odręcznego, warsztaty ze szlachetnych technik fotograficznych oraz zarządzanie w przemysłach kreatywnych - obok zarządzania w kulturze nowy kierunek studiów podyplomowych.

 • 11 lipca

  Nabór do Bydgoskiej Akademii Fotografii

  Prowadzimy nabór do ósmej edycji Bydgoskiej Akademii Fotografii. Roczny kurs pomoże przyswoić i usystematyzować wiedzę z zakresu analogowych i cyfrowych technik fotograficznych oraz cyfrowej obróbki obrazu. Dotychczasowych absolwentów BAF oraz osoby, które zdobyły już podstawowe kompetencje fotograficzne zachęcamy do wyboru BAF MASTER – nowej, zaawansowanej formuły eksperckiej. Zajęcia ruszą od września.

 • 6 lipca

  Półkolonie fotograficzne

  Zapraszamy do udziału w półkoloniach fotograficznych, organizowanych przez Muzeum Fotografii przy WSG. Zajęcia odbędą się w godzinach przedpołudniowych w terminach (do wyboru): 4-6 lipca, 11-13 lipca oraz 17-19 sierpnia, a ich poziom dopasowany został do wieku uczestników (dwa bloki zajęć: 12-16 lat, 16-19 lat). W programie m.in. konstruowanie oraz odkrywanie zasad działania camera obscura, a także cyfrowa kreacja - rejestracja zdjęć w studio i w plenerze.

GALERIA

 • BE CREATIVE - otwarte warsztaty RECYKLING OBRAZU [7.07.2016]

 • BE CREATIVE - otwarte warsztaty FOTOKREATOR w Muzeum Fotografii [1.07.2016]

 • Projekty dyplomowe 2015/2016 / FOTONova - za komuny było lepiej? [18.06.2016]

KALENDARIUM

© 2015 Wyższa Szkoła Gospodarki