AKADEMICKA
PRZESTRZEŃ
KULTURALNA

AKTUALNOŚCI

 • 20 grudnia

  Dni wolne w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej


  Informujemy, że od 23 grudnia do 6 stycznia Akademicka Przestrzeń Kulturalna będzie nieczynna. W nowym roku widzimy się 7 stycznia.

 • 12 grudnia

  TARGI SZTUKI ARTS&CRAFTS 14.12.19

  Akademicka Przestrzeń Kulturalna oraz Katedra Przemysłów Kreatywnych WSG zapraszają na przedświąteczne targi sztuki „Arts&Crafts”, które odbędą się 14 grudnia br. (sobota) o godz.10:00 w galerii APK. Wśród wystawców pojawią się: Akukuuu, Ola Kucewicz-Wasilewska, Bogna Maawio, Teresa Krakowiak, Marek Romecki, Merrique, Madame Tilda, Joanna Tardowska, Sabina Kusz, DDP WSG, Candellana, Natalia Mrozkowiak. Targi będą doskonałą okazją do nabycia oryginalnych, artystycznych przedmiotów w miłej atmosferze, bezpośrednio od twórców. Dodatkową atrakcją dla odwiedzających będzie sesja w świątecznym stylu, zdjęcia będą wykonane w Muzeum Fotografii. 

 • 14 listopada

  TARGI SZTUKI ARTS&CRAFTS

  APK oraz Katedra Przemysłów Kreatywnych zapraszają artystów i twórców zajmujących się rękodziełem artystycznym do udziału w przedświątecznych targach sztuki i rękodzieła „Arts&Crafts”. Będzie to wyjątkowa okazja, by kupić dzieło sztuki, designu w przystępnej cenie. Mamy nadzieję, że różnorodność gatunków i form prezentacji, bezpośredni kontakt z twórcą, zachęcą do nabycia wyjątkowego, świątecznego prezentu. Podsumowaniem targów będzie stworzenie platformy sektora kreatywnego w regionie promującej bydgoskie rzemiosło i lokalnych twórców, informujące o wydarzeniach dedykowanych branżom kreatywnym. Projektem zostaną objęci twórcy, rzemieślnicy, oraz kadra zarządzająca sektorem kreatywnym. Zapraszamy do współpracy.

GALERIA

 • TARGI SZTUKI ARTS&CRAFTS 14.12.19

 • Premiera filmu "Andrzej Maziec - postać autentyczna" 5 wrzesień

 • IV Międzynarodowe Triennale Grafiki im. Leona Wyczółkowskiego 12 czerwiec

KALENDARIUM

KONTAKT

Akademicka Przestrzeń Kulturalna
Wyższa Szkoła Gospodarki

ul. Królowej Jadwigi 14
85-231 Bydgoszcz

tel. 52 567 00 57
e-mail: apk@byd.pl

Biuro APK czynne od pon. do piąt. w godz. 8:00–16:00 (pok. L103). W pozostałe dni nieczynne.

Muzeum Fotografii oraz galeria czynne dla zwiedzających od wt. do piąt. w godz. 11:00–17:00 oraz w sob. w godz. 10:00–14:00. W pozostałe dni nieczynne.

© 2015 Wyższa Szkoła Gospodarki